VELIKOST KOL: 26"
| VELIKOST | 15.0", 16.5", 18.5", 20.5" |
|---|---|
| RÁM | ALUMINUM 7005.T6 Hydroforming |
| POČET RYCHLOSTÍ | 30 |
| (systém pružení/tlumení) | Absolute + damper, Externaly adjustable low Speed damping, Internaly tuneable high-Speed damping |
| VIDLICE | Manitou Minute Pro + MILO 20 mm Hex lock |
| (zdvih) | 120/130 mm |
| ZADNÍ ODPRUŽENÍ | DT Swiss 210M + Remote Lockout (190 mm) |
| HLAVOVÉ SLOŽENÍ | ONE IHS 1.5/ 1-1/8" with/sealed bearings |
| STŘEDOVÉ SLOŽENÍ | SHIMANO BSA |
| PŘEDSTAVEC | ONE Race Elite 31.8 mm; 15", 16.5"/90 mm; 18.5", 20.5"/110 mm |
| ŘÍDÍTKA | ONE Race 20 butted AL6061 660 mm back 9°/Rised 18-20 mm/diam 31.8 mm |
| SEDLOVKA | ONE Race 31.6 mm/350 mm AL6061 |
| GRIPY | ONE MTB DualDensity kraton-gel w/Hi-Tech non-slip system |
| SEDLO | FIZIK Gobi XM |
| BRZDOVÉ PÁKY | HAYES STROKER Trail hydraulic system |
| BRZDY (přední/zadní) | HAYES STROKER Trail hydraulic Disc brake, rotor V7" 180 mm |
| ŘADÍCÍ PÁKY | SHIMANO Deore XT Rapid Fire Plus 3x10 |
| PŘEDNÍ MĚNIČ | SHIMANO Deore XT 34.9 mm |
| ZADNÍ MĚNIČ | SHIMANO Deore XT Shadow |
| KLIKY S PŘEVODNÍKY | SHIMANO Deore XT, 224/hollowtech 2; 15", 16.5"/170 mm; 18.5", 20.5"/175 mm |
| VOLNOBĚŽKA/KAZETA | SHIMANO Deore SLX 11-34T |
| ŘETĚZ | SHIMANO HG74 10 Speed |
| PŘEDNÍ NÁBOJ | FULCRUM Red Zone; front 20 mm axle, rear 9 mm QR |
| ZADNÍ NÁBOJ | FULCRUM Red Zone; front 20 mm axle, rear 9 mm QR |
| RÁFKY | FULCRUM Red Zone; front 20 mm axle, rear 9 mm QR |
| ŠPICE | FULCRUM Red Zone; front 20 mm axle, rear 9 mm QR |
| PLÁŠTĚ (přední/zadní) | SCHWALBE NOBBY NIC Evolution 26x2.25 |
| HMOTNOST [kg] | 13.6 (bez pedálů) |
doporučená velikost rámu