VELIKOST KOL: 16"
| VELIKOST | 11.0" UNISEX |
|---|---|
| RÁM | ALUMINUM 6061.T6 |
| POČET RYCHLOSTÍ | 1 |
| VIDLICE | RIGID |
| HLAVOVÉ SLOŽENÍ | AHEADSET 1/8" STEEL semi-cartridge |
| STŘEDOVÉ SLOŽENÍ | THUN JIVE Cartridge Square system |
| PŘEDSTAVEC | Alloy/Steel 22.2/40 mm |
| ŘÍDÍTKA | ALLOY RAISED 460 mm x 50 mm |
| SEDLOVKA | ALLOY 27.2 mm, 220 mm |
| GRIPY | PVC 88 mm Transparent, Kids safety |
| SEDLO | VELO SPORT5073 |
| BRZDOVÉ PÁKY | Alloy/plast caliper roll brake |
| BRZDY (přední/zadní) | SHIMANO BRCT91MF |
| KLIKY S PŘEVODNÍKY | Steel/Alloy 28T/102 mm |
| VOLNOBĚŽKA/KAZETA | 18T |
| ŘETĚZ | KMC Z410 |
| PŘEDNÍ NÁBOJ | KT parallax alloy w/QR |
| ZADNÍ NÁBOJ | Coaster brake |
| RÁFKY | RIGIDA Zac 20 |
| ŠPICE | galvanized silver |
| PLÁŠTĚ (přední/zadní) | SCHWALBE CITY JET 16x1.95 |
| PEDÁLY | Plastic |
| HMOTNOST [kg] | 8.4 (bez balančních koleček) |