VELIKOST KOL: 26"
| VELIKOST | 16.5", 18.5", 20.5" |
|---|---|
| RÁM | CARBON UD |
| POČET RYCHLOSTÍ | 20 |
| (systém pružení/tlumení) | Light weight, Externaly adjustable low Speed damping, Internaly tuneable high-Speed damping |
| VIDLICE | Manitou R7 MRD + MILO |
| (zdvih) | 100 mm |
| HLAVOVÉ SLOŽENÍ | ONE IHS 1-1/8" w/cartrige bearings |
| STŘEDOVÉ SLOŽENÍ | BB30 |
| PŘEDSTAVEC | ONE Team Issue 31.8 mm; 16.5", 18.5"/90 mm; 20.5"/110 mm |
| ŘÍDÍTKA | ONE Team Issue - 2016; Scandium DB 31.8 mm flat type 600 mm; back swept 9° |
| SEDLOVKA | ONE Team CRB 31.6 mm/350 mm |
| GRIPY | ONE MTB DualDensity kraton-gel w/Hi-Tech non-slip system |
| SEDLO | FIZIK Tundra K:ium |
| BRZDOVÉ PÁKY | FORMULA R1 |
| BRZDY (přední/zadní) | FORMULA R1 hydraulic Disc brake, rotor 160 mm |
| ŘADÍCÍ PÁKY | SHIMANO XTR Rapid Fire Plus 2x10 |
| PŘEDNÍ MĚNIČ | SHIMANO XTR 34.9 mm |
| ZADNÍ MĚNIČ | SHIMANO XTR shadow |
| KLIKY S PŘEVODNÍKY | SHIMANO XTR 44x30/hollowtech 2; 16.5"/170 mm; 18.5", 20.5"/175 mm |
| VOLNOBĚŽKA/KAZETA | SHIMANO Deore XT 11-34T |
| ŘETĚZ | SHIMANO HG 94, super narrow |
| PŘEDNÍ NÁBOJ | DT Swiss wheels w/Comp. stainless spoke, alu nipples, hubs 240S; rims XR400 28H |
| ZADNÍ NÁBOJ | DT Swiss wheels w/Comp. stainless spoke, alu nipples, hubs 240S; rims XR400 28H |
| RÁFKY | DT Swiss wheels w/Comp. stainless spoke, alu nipples, hubs 240S; rims XR400 28H |
| ŠPICE | DT Swiss wheels w/Comp. stainless spoke, alu nipples, hubs 240S; rims XR400 28H |
| PLÁŠTĚ (přední/zadní) | SCHWALBE Rocket Ron Evolution, Folding 26x2.10 |
| HMOTNOST [kg] | 8.9 (bez pedálů) |
doporučená velikost rámu