VELIKOST KOL: 26"
| VELIKOST | 16", 18", 20", 22" |
|---|---|
| RÁM | ALUMINUM 6061.T6 Hydroforming |
| POČET RYCHLOSTÍ | 27 |
| (systém pružení/tlumení) | coil spring/hydraulic remote Speed lockout |
| VIDLICE | SR Suntour XCR RL |
| (zdvih) | 100 mm |
| HLAVOVÉ SLOŽENÍ | ONE IHS 1-1/8" w/cartrige bearings |
| STŘEDOVÉ SLOŽENÍ | FSA Mega Exo |
| PŘEDSTAVEC | ONE Oxide 31.8 mm; 14", 16", 18"/90 mm; 20", 22"/110 mm |
| ŘÍDÍTKA | ONE Oxide W 640 mm, 9°, 31.8 mm R18-20 alloy, rised type |
| SEDLOVKA | ONE Oxide 31.6 mm/350 mm AL6061 |
| GRIPY | ONE MTB DualDensity kraton-gel |
| SEDLO | SELLE ROYAL Look in Freccia |
| BRZDOVÉ PÁKY | HAYES STROKER Ryde hydraulic system |
| BRZDY (přední/zadní) | HAYES Stroker Ryde hydraulic Disc brake, rotor 160 mm |
| ŘADÍCÍ PÁKY | SRAM 1:1 X-7 Trigger system |
| PŘEDNÍ MĚNIČ | SRAM X-7 34.9 mm |
| ZADNÍ MĚNIČ | SRAM 1:1 X-7 long cage |
| KLIKY S PŘEVODNÍKY | FSA Gamma Drive 44/32/22; MegaExo 14", 16", 18"/170 mm; 20", 22"/175 mm |
| VOLNOBĚŽKA/KAZETA | SRAM PG950 11-32T |
| ŘETĚZ | SRAM CN-951 |
| PŘEDNÍ NÁBOJ | KT - Disc alloy w/QR |
| ZADNÍ NÁBOJ | KT - Disc alloy w/QR; cassette type |
| RÁFKY | RIGIDA Taurus 2000 Disc double wall |
| ŠPICE | stainless black |
| PLÁŠTĚ (přední/zadní) | SCHWALBE SMART SAM 26x2.10 |
| PEDÁLY | VP -M20, Alloy Cage/Alloy Barrel Body |
| HMOTNOST [kg] | 13.4 kg |
doporučená velikost rámu