VELIKOST KOL: 26"
| VELIKOST | 17.0", 19.0", 21.0" |
|---|---|
| RÁM | ALUMINUM 6066 DB |
| POČET RYCHLOSTÍ | 11 |
| VIDLICE | SR Suntour Raidon RLD Air |
| (systém pružení/tlumení) | Air spring system/Hydraulic remote Speed lock with rebound adjust |
| (zdvih) | 100 mm |
| HLAVOVÉ SLOŽENÍ | ONE IHS 1-1/8" w/cartrige bearings |
| STŘEDOVÉ SLOŽENÍ | FSA Cartridge Square system |
| PŘEDSTAVEC | ONE Race Elite 31.8 mm 17"/90 mm; 19", 21"/110 mm |
| ŘÍDÍTKA | ONE Race 20 butted AL6061 660 mm back 9°/Rised 18-20 mm/diam 31.8 mm |
| SEDLOVKA | ONE Race CRB 31.6 mm/350 mm |
| GRIPY | ONE MTB DualDensity kraton-gel w/Hi-Tech non-slip system |
| SEDLO | SELLE ROYAL Respiro Athletic |
| BRZDOVÉ PÁKY | FORMULA RX |
| BRZDY (přední/zadní) | FORMULA RX hydraulic Disc brake, rotor 160 mm |
| ŘADÍCÍ PÁKY | SHIMANO Alfine Rapid Fire Plus 11 Speed |
| KLIKY S PŘEVODNÍKY | FRONT SPROCKET 50T , 5BOLT 130 mm BC |
| ŘETĚZ | BELT Carbon Drive 11M-113T-10 |
| PŘEDNÍ NÁBOJ | KT - alloy Disc industrial bearings w/QR |
| ZADNÍ NÁBOJ | ALFINE internal hub gear 11 Speed for Disc |
| RÁFKY | RIGIDA Taurus 2000 Disc double wall |
| ŠPICE | stainless black |
| PLÁŠTĚ (přední/zadní) | SCHWALBE Racing Ralph 26x2.10 |
| PEDÁLY | SHIMANO PD-M520RS clipless |
| HMOTNOST [kg] | 11.6 (bez pedálů) |
doporučená velikost rámu