VELIKOST KOL: 26"
| VELIKOST | 15.0", 17.0"W |
|---|---|
| RÁM | ALUMINUM 6061.T6 Hydroforming |
| POČET RYCHLOSTÍ | 24 |
| (systém pružení/tlumení) | coil spring |
| VIDLICE | SR Suntour XCM V3 MLO |
| (zdvih) | 80 mm |
| HLAVOVÉ SLOŽENÍ | ONE IHS 1-1/8" w/cartrige bearings |
| STŘEDOVÉ SLOŽENÍ | THUN Jive Square system |
| PŘEDSTAVEC | ONE Modo 31.8 mm, 90 mm |
| ŘÍDÍTKA | ONE Modo 31.8 mm flat type 600 mm; back swept 6° |
| SEDLOVKA | ONE Modo 31.6 mm/350 mm AL6061 |
| GRIPY | ONE MTB DualDensity kraton-gel |
| SEDLO | SELLE ROYAL Freccia Royal |
| BRZDOVÉ PÁKY | TEKTRO 392A |
| BRZDY (přední/zadní) | AVID Single Digit 3 w/Cartridge pads |
| ŘADÍCÍ PÁKY | SHIMANO SL-M310 Rapid Fire Plus |
| PŘEDNÍ MĚNIČ | SHIMANO FD-M190 34.9 mm |
| ZADNÍ MĚNIČ | SHIMANO Alivio |
| KLIKY S PŘEVODNÍKY | SHIMANO FCM171 24/34/42 |
| VOLNOBĚŽKA/KAZETA | SHIMANO CS-HG40-8 11-30T |
| ŘETĚZ | KMC Z51 |
| PŘEDNÍ NÁBOJ | KT parallax alloy w/QR |
| ZADNÍ NÁBOJ | KT parallax alloy w/QR; cassette type |
| RÁFKY | RIGIDA X-Star double wall |
| ŠPICE | galvanized black |
| PLÁŠTĚ (přední/zadní) | IMPAC CrossPac 26x2.1 |
| PEDÁLY | Alloy/STEEL w/reflectors |
| HMOTNOST [kg] | 13.9 kg |
doporučená velikost rámu