VELIKOST KOL: 26"
| VELIKOST | 16.5", 19.0", 21.5" |
|---|---|
| RÁM | ALUMINUM U6 SuperLite |
| POČET RYCHLOSTÍ | 30 |
| VIDLICE | Manitou R7 PRO + MILO |
| (systém pružení/tlumení) | Absolute + damper, Externaly adjustable low Speed damping, Internaly tuneable high-Speed damping |
| (zdvih) | 100 mm |
| HLAVOVÉ SLOŽENÍ | ONE IHS 1-1/8" w/cartrige bearings |
| STŘEDOVÉ SLOŽENÍ | SHIMANO BSA |
| PŘEDSTAVEC | ONE Race Elite 31.8 mm; 16.5"/90 mm; 18.5", 20.5"/110 mm |
| ŘÍDÍTKA | ONE Team Issue - 2016; Scandium DB 31.8 mm, flat type 600 mm; back swept 9° |
| SEDLOVKA | ONE Race CRB 31.6 mm/350 mm |
| GRIPY | ONE MTB DualDensity kraton-gel w/Hi-Tech non-slip system |
| SEDLO | FIZIK Tundra MG |
| BRZDOVÉ PÁKY | FORMULA RX |
| BRZDY (přední/zadní) | FORMULA RX hydraulic Disc brake, rotor 160 mm |
| ŘADÍCÍ PÁKY | SHIMANO Deore XT Rapid Fire Plus 3x10 |
| PŘEDNÍ MĚNIČ | SHIMANO Deore XT 34.9 mm |
| ZADNÍ MĚNIČ | SHIMANO XTR shadow |
| KLIKY S PŘEVODNÍKY | SHIMANO Deore XT, 224/hollowtech 2; 16.5"/170 mm; 18.5", 20.5"/175 mm |
| VOLNOBĚŽKA/KAZETA | SHIMANO Deore SLX 11-34T |
| ŘETĚZ | SHIMANO HG74, 10 Speed |
| PŘEDNÍ NÁBOJ | FULCRUM RED Metal 5 Disc |
| ZADNÍ NÁBOJ | FULCRUM RED Metal 5 Disc |
| RÁFKY | FULCRUM RED Metal 5 Disc |
| ŠPICE | FULCRUM RED Metal 5 Disc |
| PLÁŠTĚ (přední/zadní) | SCHWALBE Racing Ralph 26x2.10 |
| HMOTNOST [kg] | 10.7 (bez pedálů) |
doporučená velikost rámu