VELIKOST KOL: 26"
| VELIKOST | 17.0", 18.5", 20.0" |
|---|---|
| RÁM | CARBON UD |
| POČET RYCHLOSTÍ | 30 |
| (systém pružení/tlumení) | Air spring system/Hydraulic remote Speed lock with rebound adjust |
| VIDLICE | SR Suntour Raidon RLD Air |
| (zdvih) | 100 mm |
| HLAVOVÉ SLOŽENÍ | ONE IHS 1-1/8" w/cartrige bearings |
| STŘEDOVÉ SLOŽENÍ | FSA Mega Exo |
| PŘEDSTAVEC | ONE Race Pro 31.8 mm; 17", 18.5"/90 mm; 20"/110 mm |
| ŘÍDÍTKA | ONE Race Elite 2016; Scandium DB 31.8mm flat type 600 mm; back swept 9° |
| SEDLOVKA | ONE Race CRB 31.6 mm/350 mm |
| GRIPY | ONE MTB DualDensity kraton-gel w/Hi-Tech non-slip system |
| SEDLO | FIZIK Nissene Sport |
| BRZDOVÉ PÁKY | HAYES STROKER Ryde hydraulic system |
| BRZDY (přední/zadní) | HAYES STROKER Ryde hydraulic Disc brake, rotor V6" 160 mm |
| ŘADÍCÍ PÁKY | SRAM 1:1 X-7 Trigger system 3x10 |
| PŘEDNÍ MĚNIČ | SRAM X-7 DUAL PULL 34.9 mm |
| ZADNÍ MĚNIČ | SRAM 1:1 X-9 long cage carbon |
| KLIKY S PŘEVODNÍKY | FSA Comet Mega Exo 44/32/24, 10 Speed; 17"/170 mm; 18.5", 20"/175 mm |
| VOLNOBĚŽKA/KAZETA | SRAM PG1050 11-32T |
| ŘETĚZ | SRAM CN-PC1050 |
| PŘEDNÍ NÁBOJ | KT - Disc alloy w/QR |
| ZADNÍ NÁBOJ | KT - Disc alloy w/QR; cassette type |
| RÁFKY | RIGIDA Taurus 2000 Disc double wall |
| ŠPICE | stainless black |
| PLÁŠTĚ (přední/zadní) | SCHWALBE SMART SAM 26x2.10 |
| HMOTNOST [kg] | 11.7 (bez pedálů) |
doporučená velikost rámu