VELIKOST KOL: 26"
| VELIKOST | 16.0", 18.0", 20.0", 22.0" |
|---|---|
| RÁM | ALUMINUM 6061.T6 Hydroforming |
| POČET RYCHLOSTÍ | 27 |
| (systém pružení/tlumení) | coil spring/hydraulic Speed lockout |
| VIDLICE | SR Suntour XCM PM HLO |
| (zdvih) | 100 mm |
| HLAVOVÉ SLOŽENÍ | ONE IHS 1-1/8" w/cartrige bearings |
| STŘEDOVÉ SLOŽENÍ | FSA Cartridge Square system |
| PŘEDSTAVEC | ONE Oxide 31.8 mm; 14", 16", 18"/90 mm; 20", 22"/110 mm |
| ŘÍDÍTKA | ONE Oxide W 640 mm, 9°, 31.8 mm R18-20 alloy, rised type |
| SEDLOVKA | ONE Oxide 31.6 mm/350 mm AL6061 |
| GRIPY | ONE MTB DualDensity kraton-gel |
| SEDLO | SELLE ROYAL Freccia Royal |
| BRZDOVÉ PÁKY | TEKTRO Draco Hydraulic system |
| BRZDY (přední/zadní) | TEKTRO Draco Hydraulic system, 160 mm rotor |
| ŘADÍCÍ PÁKY | SHIMANO Deore Rapid Fire plus |
| PŘEDNÍ MĚNIČ | SHIMANO Deore 34.9 mm |
| ZADNÍ MĚNIČ | SHIMANO Deore |
| KLIKY S PŘEVODNÍKY | FSA Dyna Drive 9 Speed 44/32/22; 14", 16"/170 mm; 18", 20", 22"/175 mm |
| VOLNOBĚŽKA/KAZETA | SRAM PG950 11-32T |
| ŘETĚZ | KMC Z9000 |
| PŘEDNÍ NÁBOJ | KT - Disc alloy w/QR |
| ZADNÍ NÁBOJ | KT - Disc alloy w/QR; cassette type |
| RÁFKY | RIGIDA X-Star Disc double wall |
| ŠPICE | stainless black |
| PLÁŠTĚ (přední/zadní) | IMPAC CrossPac 26x2.1 |
| PEDÁLY | VP -M20, Alloy Cage/Alloy Barrel Body |
| HMOTNOST [kg] | 14.4 kg |
doporučená velikost rámu