VELIKOST KOL: 26"
| POPIS | tento model bude navíc dostupný v 5 neon barevných variantách (žlutá, zelená, oranžová, modrá, červená) pouze ve vel. 18" |
|---|---|
| VELIKOST | 14", 16", 18", 20", 22" |
| RÁM | ALUMINUM 6061.T6 Hydroforming |
| POČET RYCHLOSTÍ | 24 |
| (systém pružení/tlumení) | coil spring/hydraulic lockout |
| VIDLICE | SR Suntour XCM HLO |
| (zdvih) | 100 mm |
| HLAVOVÉ SLOŽENÍ | ONE IHS 1-1/8" w/cartrige bearings |
| STŘEDOVÉ SLOŽENÍ | THUN Jive Square system |
| PŘEDSTAVEC | ONE Oxide 31.8 mm; 14", 16", 18"/90 mm; 20", 22"/110 mm |
| ŘÍDÍTKA | ONE Oxide W 640 mm, 9°, 31.8 mm R18-20 alloy, rised type |
| SEDLOVKA | ONE Oxide 31.6 mm/350 mm AL6061 |
| GRIPY | ONE MTB DualDensity kraton-gel |
| SEDLO | SELLE ROYAL New Freccia |
| BRZDOVÉ PÁKY | TEKTRO Draco Hydraulic system |
| BRZDY (přední/zadní) | TEKTRO Draco Hydraulic system, 160 mm rotor |
| ŘADÍCÍ PÁKY | SHIMANO SL-M310 Rapid Fire Plus |
| PŘEDNÍ MĚNIČ | SHIMANO FD-M190 |
| ZADNÍ MĚNIČ | SHIMANO Alivio |
| KLIKY S PŘEVODNÍKY | SHIMANO FC-M171 42/34/24 170 mm |
| VOLNOBĚŽKA/KAZETA | SHIMANO HG40 11-30T |
| ŘETĚZ | KMC Z51 |
| PŘEDNÍ NÁBOJ | KT - Disc alloy w/QR |
| ZADNÍ NÁBOJ | KT - Disc alloy w/QR; cassette type |
| RÁFKY | RIGIDA X-Star Disc double wall |
| ŠPICE | galvanized black |
| PLÁŠTĚ (přední/zadní) | IMPAC CrossPac 26x2.1 |
| PEDÁLY | VP -M20, Alloy Cage/Alloy Barrel Body |
| HMOTNOST [kg] | 14.5 kg |
doporučená velikost rámu