| ROZMIAR | Gents 48-53-57-61 cm / Lady Trapez / Lady Low Entry: 46-50-54 cm |
|---|---|
| RAMA | Aluminium 6061.T8 |
| WIDELEC | Suntour NEX DS |
| WIDELEC | Suntour CR7V |
| KIEROWNICA | ZOOM Trekking W 600 / 15‘ / R30 Alloy |
| CHWYTY KIEROWNICY | Velo KRATON LIGHT/DARK GREY, GEL BLACK |
| SIODEŁKO | Selle Royal Rio Plus |
| DŹWIGNIA HAMULCA | Shimano Hydrauli Disc |
| HAMULCE (przód/tył) | Shimano Hydrauli Disc |
| HAMULCE (przód/tył) | - |
| PRZERZUTKA PRZÓD | Shimano M370 |
| PRZERZUTKA TYŁ | Shimano Acera RD-M390 27 speed |
| PIASTA PRZÓD | Shimano DH-3N31-NT 6V/3.0W |
| PIASTA TYŁ | Shimano AFHRM70 freewheel 9sp |
| OPNY (przód/tył) | SCHWALBE ROAD CRUISER |