| NAPĘD ELEKTRYCZNY | N/A |
|---|---|
| BATERIA | N/A |
| ROZMIAR | Lady low entry : 44-50 cm |
| RAMA | HIGHT TENSILE COMFORT |
| BIEGI | INTERNAL 3 |
| WIDELEC | RIGID HIGH TENSILE BEND 1-1/8" |
| (system amortyzacji/tłumienia) | N/A |
| (skok) | N/A |
| STERY | CH2900BW, THREAD 1-1/8 |
| OŚ SUPORTU | THUN BOOGIE 2.0 PLUS |
| WSPORNIK KIEROWNICY | HL CORP ALLOY ADJUSTABLE ZOOM |
| KIEROWNICA | HL CORP STEEL CP CITY W600mm |
| SZTYCA PODSIODŁOWA | MAGIX ALLOY D28.6 |
| CHWYTY KIEROWNICY | WIDEK COMFORT |
| SIODEŁKO | SELLE ROYAL GIPSY |
| DŹWIGNIA HAMULCA | SACCON V-BRAKE L321A |
| HAMULCE (przód/tył) | FRONT: V-BRAKE/ REAR: V-BRAKE COASTERBRAKE |
| MANETKI | SHIMANO NEXUS 3 SPEED REVOSHIFT |
| PRZERZUTKA PRZÓD | N/A |
| PRZERZUTKA TYŁ | N/A |
| KORBA | 36T w/ALLOY CRANKS |
| WOLNOBIEG/KASETA | SHIMANO 18T |
| ŁAŃCUCH | KMC Z610 XRB(ANTI-COROSION) |
| PIASTA PRZÓD | SHIMANO DH-3N31-NT 6V/3.0W |
| PIASTA TYŁ | SHIMANO NEXUS 3 COASTERBRAKE |
| OBRĘCZE | RYDE ZAC2000 ALLOY DOUBLE WALL |
| SZPRYCHY | SAPIM STAINLESS 14G (2.0) |
| OPNY (przód/tył) | SCHWALBE SILENTO 28x1.60, 42-622 w/REFLEX TAPE |
| PEDAŁY | MARWI SP808 RESIN BODY w/NON SLIP |