| ROZMIAR | 19"(L);21"(XL) |
|---|---|
| RAMA | Aluminium 6061.T6 double butted |
| BIEGI | 27 |
| WIDELEC | SR Suntour NEX-DS HLO |
| (system amortyzacji/tłumienia) | coil spring/hydraulic lock out |
| (skok) | 63mm |
| STERY | FSA No.10 Semi-Cartrige |
| OŚ SUPORTU | Cartige CH51 Square system |
| WSPORNIK KIEROWNICY | ONE Sport SL 31.8mm |
| KIEROWNICA | ONE Sport SL 31.8mm flat; back swept 10° |
| SZTYCA PODSIODŁOWA | ONE Sport SL |
| CHWYTY KIEROWNICY | ONE Ergo dual density kraton-gel |
| SIODEŁKO | Selle Royal Shadow |
| DŹWIGNIA HAMULCA | Tektro HDC-290 |
| HAMULCE (przód/tył) | Tektro HDC-290 hydraulic disc brake 160/160mm |
| MANETKI | Shimano Alivio Rapid Fire Plus 3x9 |
| PRZERZUTKA PRZÓD | Shimano Altus 31.8mm |
| PRZERZUTKA TYŁ | Shimano Deore |
| KORBA | Shimano FC-M371 48/36/26T |
| WOLNOBIEG/KASETA | Shimano HG200-9 11-32T |
| ŁAŃCUCH | FSA CN-906 Drive Link |
| PIASTA PRZÓD | ONE KT Disc QR |
| PIASTA TYŁ | ONE KT Disc Cassete type QR |
| OBRĘCZE | Weinmann U28 Disc Sport 32H |
| SZPRYCHY | Sapim Galvanized |
| OPNY (przód/tył) | Schwalbe Silento 700x38C |
| PEDAŁY | Marwi SP-610 Alloy |