| ROZMIAR | 16.5"(S);19"(L);21"(XL);23"(XL) |
|---|---|
| RAMA | Aluminium 6061.T6 double butted |
| BIEGI | 27 |
| WIDELEC | SR Suntour NEX HLO |
| (system amortyzacji/tłumienia) | coil spring/hydraulic lock out |
| (skok) | 63mm |
| STERY | FSA No.10 Semi-Cartrige |
| OŚ SUPORTU | Cartige CH51 Square system |
| WSPORNIK KIEROWNICY | ONE Sport SL 31.8mm |
| KIEROWNICA | ONE Sport SL 31.8mm flat; back swept 10° |
| SZTYCA PODSIODŁOWA | ONE Sport SL |
| CHWYTY KIEROWNICY | ONE Ergo dual density kraton-gel |
| SIODEŁKO | Selle Royal Shadow |
| DŹWIGNIA HAMULCA | Shimano ST-EF65 |
| HAMULCE (przód/tył) | Tektro 855 Alloy V-brake |
| MANETKI | Shimano ST-EF65 EZ-Fire Plus 3x9 |
| PRZERZUTKA PRZÓD | Shimano Altus 31.8mm |
| PRZERZUTKA TYŁ | Shimano Alivio |
| KORBA | Shimano FC-M371 48/36/26T |
| WOLNOBIEG/KASETA | Shimano HG200-9 11-32T |
| ŁAŃCUCH | FSA CN-906 Drive Link |
| PIASTA PRZÓD | Shimano HB-TX800 QR |
| PIASTA TYŁ | Shimano FH-TX800 QR |
| OBRĘCZE | Weinmann X Star 19 Sport 32H |
| SZPRYCHY | Sapim Galvanized |
| OPNY (przód/tył) | Deli S602 700x38C Reflectice |
| PEDAŁY | Marwi SP-610 Alloy |