| ROZMIAR | 13.0"(XS) |
|---|---|
| RAMA | Aluminium 6061.T6 double butted |
| BIEGI | 27 |
| WIDELEC | Rock Shox XC30 TK |
| (system amortyzacji/tłumienia) | Solo Air/TurnKey |
| (skok) | 100mm |
| STERY | FSA No.10 Semi-Cartrige |
| OŚ SUPORTU | Cartige CH51 Square system |
| WSPORNIK KIEROWNICY | ONE Sport SL 31.8mm |
| KIEROWNICA | ONE Sport SL 31.8mm flat; back swept 10° |
| SZTYCA PODSIODŁOWA | ONE Sport SL |
| CHWYTY KIEROWNICY | ONE MTB dual density kraton-gel |
| SIODEŁKO | Velo Sport Junior |
| DŹWIGNIA HAMULCA | Tektro HDC-290 |
| HAMULCE (przód/tył) | Tektro HDC-290 hydraulic disc brake 160/160mm |
| MANETKI | Shimano Altus Rapid Fire Puls 3x9 |
| PRZERZUTKA PRZÓD | Shimano Altus 34.9mm |
| PRZERZUTKA TYŁ | Shimano Deore SGS Shadow |
| KORBA | FSA Dyna Drive 44/32/22T |
| WOLNOBIEG/KASETA | Shimano HG200-9 11-34T |
| ŁAŃCUCH | FSA CN-906 Drive Link |
| PIASTA PRZÓD | ONE KT Disc QR |
| PIASTA TYŁ | ONE KT Disc QR, cassete type |
| OBRĘCZE | Weinmann U28 Disc Sport 32H |
| SZPRYCHY | Sapim Galvanized |
| OPNY (przód/tył) | Schwalbe Black Jack 26x1.90" |
| PEDAŁY | Marwi SP-610 Alloy |