| ROZMIAR | 9.0" |
|---|---|
| RAMA | Aluminium 6061.T6 |
| BIEGI | 7 |
| WIDELEC | Alloy rigid Superlight |
| STERY | CH281 TC Light |
| OŚ SUPORTU | Thun Jive 2.0 |
| WSPORNIK KIEROWNICY | HL Corp 25.4mm |
| KIEROWNICA | HL Corp Alloy 25.4mm |
| SZTYCA PODSIODŁOWA | HL Corp Alloy |
| CHWYTY KIEROWNICY | Velo Comfort Junior |
| SIODEŁKO | Velo Sport Junior |
| DŹWIGNIA HAMULCA | Tektro TS325 |
| HAMULCE (przód/tył) | Shimano BR-M422 V-brake |
| MANETKI | Shimano SL-RS45 Revoshift 3x7 |
| PRZERZUTKA PRZÓD | X |
| PRZERZUTKA TYŁ | Shimano RD-FT35D |
| KORBA | Prowheel 40T |
| WOLNOBIEG/KASETA | Shimano MF-TZ21-7 14-28T |
| ŁAŃCUCH | KMC Z50 |
| PIASTA PRZÓD | ONE KT QR |
| PIASTA TYŁ | ONE KT Freewheel type QR |
| OBRĘCZE | Weinmann X Star 19 Race 32H |
| SZPRYCHY | Sapim Galvanized |
| OPNY (przód/tył) | Schwalbe Black Jack 20x1.90" |
| PEDAŁY | Marwi SP-202 |