| ROZMIAR | "Lady Trapez: 45-50-54 cm Gents 48-53-57 cm" |
|---|---|
| RAMA | Aluminium 6061.T9 |
| BIEGI | 24 |
| WIDELEC | Ridgid High Tensile Straight 1-1/8" THREAD |
| (system amortyzacji/tłumienia) | - |
| (skok) | - |
| STERY | CHIN HAUR threaded -IHS 1-1/8" |
| OŚ SUPORTU | Thun TOPAZ |
| WSPORNIK KIEROWNICY | ZOOM alloy/25.4xE80+30 |
| KIEROWNICA | MTB 153 W600 / 10' / R30 Steel |
| SZTYCA PODSIODŁOWA | SP 102 D30.2 / 300 mm Alloy |
| CHWYTY KIEROWNICY | Velo KRATON LIGHT/DARK GREY,GEL BLACK |
| SIODEŁKO | Selle Royal RIO Citi |
| DŹWIGNIA HAMULCA | Alloy Saccon Brake lever |
| HAMULCE (przód/tył) | Saccon Alloy V brakes |
| MANETKI | Shimano SL-M310 Altus Optical gear display |
| PRZERZUTKA PRZÓD | Shimano FDM191L6 |
| PRZERZUTKA TYŁ | Shimano Altus RD-M310 8 Sp |
| KORBA | Wheel Top RF2 48/38/28th Alloy |
| WOLNOBIEG/KASETA | Shimano CS-HG31, 8speed 11-13-15-17-20-23-26-34th. |
| ŁAŃCUCH | KMC /51 |
| PIASTA PRZÓD | SHIMANO DH-3N31-NT 6V/3.0W |
| PIASTA TYŁ | Shimano TX800 freewheel 8sp |
| OBRĘCZE | RYDE ZAC2000 ALLOY DOUBLE WALL |
| SZPRYCHY | Sapim stainless steel 2.0 |
| OPNY (przód/tył) | SCHWALBE ROAD CRUISER |
| PEDAŁY | MARWI SP 872 |
| WAGA [kg] | 15,8 |