| ROZMIAR | 11.0" |
|---|---|
| RAMA | Aluminium 6061.T6 |
| BIEGI | 24 |
| WIDELEC | SR Suntour XCT JR24 |
| (system amortyzacji/tłumienia) | super soft coil spring |
| (skok) | 50mm |
| STERY | FSA No.10 Semi-Cartrige |
| OŚ SUPORTU | Thun Jive 2.0 |
| WSPORNIK KIEROWNICY | HL Corp 25.4mm |
| KIEROWNICA | HL Corp Alloy 25.4mm |
| SZTYCA PODSIODŁOWA | HL Corp Alloy |
| CHWYTY KIEROWNICY | Velo Comfort Junior |
| SIODEŁKO | Velo Sport Junior |
| DŹWIGNIA HAMULCA | Tektro TS325 |
| HAMULCE (przód/tył) | Shimano BR-T4000 V-brake |
| MANETKI | Shimano SL-RS47 Revoshift 3x8 |
| PRZERZUTKA PRZÓD | Shimano FD-M190 31.8mm |
| PRZERZUTKA TYŁ | Shimano Acera |
| KORBA | SR Suntour CW-XCCT202 22/32/42T |
| WOLNOBIEG/KASETA | Shimano HG41 11-32T |
| ŁAŃCUCH | KMC Z51 |
| PIASTA PRZÓD | Shimano HB-TX800 QR |
| PIASTA TYŁ | Shimano FH-TX800 |
| OBRĘCZE | Weinmann X Star 19 Race 32H |
| SZPRYCHY | Sapim Galvanized |
| OPNY (przód/tył) | Schwalbe Black Jack 24x1.90" |
| PEDAŁY | Marwi SP-610 Alloy |